Atbalsts ceļā uz tavas dzīves līdzsvaru

Četras dimensijas

Četri spēcīgi pieredzes stāsti

Reālas metodes tavai ikdienai

Iedvesmojoši pārsteigumi


Pirkt biļeti 

Konferences programma /būs pieejama drīzumā/

Auto ripo tikai tad, kad visas četras riepas ir labi piepumpētas.  Ar mums ir līdzīgi – esam līdzsvarā, kad visas svarīgākās dzīves jomas ir sakārtotas.

Bieži vien mēs koncentrējamies tikai uz vienu vai divām dimensijām, pārējās atstājot novārtā. Un tad piemeklē sajūta, ka viss it kā ir, bet tomēr līdz pilnībai kaut kā pietrūkst. 

Šādos brīžos nereti palīdz skats uz sevi kā vienu veselumu jeb “no putna lidojuma” un mēģinājums līdzsvarot visas sev svarīgās dzīves jomas, atrodot īstos instrumentus tālākai virzībai.

Konferences fokuss tiek likts galvenokārt uz saturu, nevis iesaiņojumu. Šī būs maksimāli lietderīgi pavadīta diena, ja galvenais kritērijs dalībai konferencē tev nav  pompozs pasākuma vizuālais  noformējums vai runātāju vietā skaļas slavenības. Šī, iespējams, būs viena no jēgpilnākajām gada dienām, ja arī tev, apmeklējot pasākumu, svarīgākais ir saturs un iespēja ieraudzīt, kā savas dzīves labāko versiju realizējušas personības bez skaļas publicitātes. 

Ja tevi interesē iedvesmas stāsti un pavisam reāli instrumenti, metodes, formulas, paņēmieni, noslēpumi, veiksmes atslēgas un citu pieredze, mums ir pa ceļam! 

Dzīves līdzsvara konference "52 pakāpieni augšup"  visticamāk, būs satriecošs starts jaunam, fundamentāli citādam 2020.gadam,  visu 52 gada nedēļu garumā! Esi? #esi!

Pasteidzies tikt pie savas biļetes jau šodien, jo vietu skaits ierobežots!

Piesakies jaunumiem